A családállítás egyik alappillére a valóság felismerése. Sokszor elhangzik Bert Hellinger ma már szállóigévé vált mondása: „Felismerni a valóságot, pont úgy, ahogyan van.”
Két kérdés is felmerül e mondat hallatán:
1. mi a valóság?
2. ha az első kérdésre tudjuk a választ, akkor a valóságot tényleg úgy látjuk, ahogyan van. De, ha nem tudjuk, mi a valóság, akkor, mit látunk, és, hogy tud a valóság pont úgy megjelenni, mint ahogyan van?
Április 23.-án és 24.-én egy olyan műhelymunkát tartunk, ahol ezeket a kérdéseket boncolgatjuk.
Munkamódszerünk esszenciája a megtapasztaláson és modellizáláson alapszik. Olyan feladatokat építünk be a műhelymunkába, mely lehetőséget ad a résztvevők számára saját fizikai érzékelésen keresztül összekapcsolódni egy-egy dinamika hátterében mozgó erőtérrel.
Ezek a feladatok nem szokványosak, hiszen bátran modellizáljuk a különböző tudati szinteket, agyi és fiziológiai működéseket. Számunkra a tudatos tapasztaláson van a hangsúly. Sok mindent el lehet verbálisan mondani, de az nem biztos, hogy beépül egész lényünkbe. Ezért is mondjuk mindig, hogy ne higgyetek nekünk, hanem tapasztaljátok meg és tudatosítsátok. Az így szerzett tudás az egész lényünket áthatja (nem csak a fejben, csak a testben reked).
Az április hétvége terítékén a valóság modellizálása áll.
Szeretettel várunk.
Jelentkezni lehet április 22.-ig a now@connection-now.com e-mail címen Jean vagy Tünde DABAT-nál.
Részvételi díj: 20 000
Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: